کسب و کارهای تجارت الکترونیک

راهکار یکپارچه و جامع

با توسعه تکنولوژی و رشد کسب‌وکارهای آنلاین حوزه تجارت الکترونیک به عنوان حوزه جدید در کسب‌وکار ظهور پیدا کرده و در سال‌های اخیر جزو حوزه‌های پر طرفدار به حساب آمده‌است. با داشتن یک پلتفورم در فضای مجازی می‌توان از  مزایای تجارت الکترونیک استفاده نمود و کسب‌وکار خود را در فضای مجازی مدیریت نمود. با گذر زمان و آشنایی افراد جامعه با حوزه تجارت الکترونیک بتدریج کسب‌وکارهای الکترونیکی جایگزین کسب‌وکارهای فیزیکی شده و  در حوزه فروش نقش پررنگ‌تر دارند.

از بستر ایجاد شده در فضای مجازی می‌توان به راحتی با حذف واسطه‌ها فرایند فروش را به روزرسانی نمود. هر مشترک اینترنت حقیقی یا حقوقی می‌تواند با طراحی یک وب‌سایت وارد دنیای تجارت الکترونیک شود و از مزایای بیشمار این جهان گسترده استفاده نماید. در میان این قابلیت‌ها اطلاع از چارچوب‌های موجود در این فضا و ایجاد فضای کاری امن جزو الزامات ورود به حوزه تجارت الکترونیک می‌باشد. نقش شرکت‌های نرم افزاری در این مرحله و همراهی با فعالان حوزه مجازی دارای اهمیت می‌باشد. شرکت‌های نرم‌افزاری با آگاهی از فناوری‌های به روز شما را در طراحی وب سایت تخصصی و فروشگاه مجازی همراهی می‌نمایند. 

شرکت تکروسیستم به عنوان مجری طرح‌های انفورماتیک و با سابقه بیش از 25 سال در حوزه طراحی نرم‌افزارهای سازمانی، در حوزه تجارت الکترونیک نیز فعالیت خود را آغاز نموده و با ارائه محصول نرم‌افزاری جدید که بر پایه odoo ERP توسعه داده‌شده‌است، به مشتریان خود خدمت رسانی می‌کند. نرم افزار وب‌سایت جزو برنامه های سیستم جامع ERP تکروسیستم می‌باشد و بصورت یک برنامه یکپارچه با نرم افزارهای فروش، انبار و سیستم مالی شما طراحی می‌شود و به راحتی می‌توانید از طریق فروشگاه خود فروش آنلاین داشته باشید. در کنار امکانات وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی شما می‌توانید از امکانات پشتیبانی از طریق وب‌سایت نیز استفاده نمایید. همچنین نسخه PWA وب‌سایت تکروسیستم نیز طراحی شده و با استفاده از این قابلیت می‌توانید فعالیت‌های خود را از طریق گوشی‌های موبایل پیگیری نمایید.


روش های کسب درآمد
از طریق تجارت الکترونیک


 طراحی وب سایت

طراحی اپلیکیشن

تولید محتوا

برگزاری دوره‌های آموزش آنلاین

ساخت پادکست

فعالیت به عنوان ادمین فضای مجازی

مزایای تجارت الکترونیک


فروش بدون محدودیت جغرافیایی

ساده و کوتاه شدن فرایند فروش

ارتباط با مشتری بدون محدودیت زمانی

برگزاری جشنواره‌ها و فروش‌های تخفیف‌دار

مزایای نرم افزار تجارت الکترونیک تکروسیستم

یکپارچه با نرم‌افزار CRM  


مدیریت رویدادها (Events)


طراحی آسان با درگ اند دراپ


ارتباط با درگاه‌های پرداخت مختلف


طراحی وب‌سایت چند زبانه با تم‌های اختصاصی


مدیریت مشتری از طریق پورتال داخلی


راهکارهای تجارت الکترونیک تکروسیستم

وب‌سایت

  • با استفاده از نرم‌افزار وب‌سایت تکروسیستم به آسانی و با استفاده از تعداد زیادی اسنیپت‌ با طرح‌های آماده وب‌سایت خود را طراحی کنید. محصولات و خدمات خود را در وب‌سایت معرفی کنید و از طریق فروشگاه اینترنتی فروش داشته باشید. 

اطلاعات بیشتر

فروشگاه اینترنتی

  • وب‌سایت تکروسیستم شامل برنامه‌ی فروشگاه اینترنتی می‌باشد و از طریق ارتباط یکپارچه با سایر برنامه‌ها از جمله انبار و حسابداری، بطور کامل فرایند فروش را پوشش می دهد. 


اطلاعات بیشتر

آموزش الکترونیکی

  • از طریق نرم‌افزار آموزش الکترونیکی تکروسیستم می‌توانید دوره‌های آموزشی آنلاین برگزار کنید یا محتوای آموزشی منتشر نمایید و در پایان دوره شرکت‌کنندگان دوره را ارزیابی کرده و امتیازدهی نمایید.


اطلاعات بیشتر

سامانه پشتیبانی (تیکتینگ) 

  • ارتباط با مشتریان بعد از فروش نیز باید ادامه داشته باشد.
  • نرم‌افزار تیکتینگ تکروسیستم با وب‌سایت و واحدهای سازمانی شما یکپارچه بوده و مشتریان شما می‌توانند با استفاده از این سامانه قسمت بزرگی از مشکلات خود را رفع نمایند.

اطلاعات بیشتر

پشتیبان آنلاین 

  • نرم‌افزار پشتیبان آنلاین در فضای وب سایت تکروسیستم فعال می‌باشد. نماینده کسب و کار شما از طریق این برنامه در وب‌سایت حاضر می‌شود و با مراجعه کنندگان در قالب چت ارتباط برقرار می‌کند و سوالات آن‌ها را پاسخ می‌دهد.


اطلاعات بیشتر

مشاوره خرید نرم‌افزار

جهت آشنایی بیشتر با محصولات نرم‌افزاری مرتبط با کسب و کارتان، با همکاران ما در ارتباط باشید.