انتقال اطلاعات

رشد تکنولوژی و کاربرد اطلاعات بصورت گسترده سبب شده روش‌های مدیریت اطلاعات از جمله نگهداری، انتقال و جریان دادن آن‌ها در سازمان مورد توجه سازمان‌ها قرار بگیرد. 

با گسترش ابعاد سازمان‌ها و به دنبال آن افزایش میزان داده‌های سازمان کاربرد روش‌های نوین مدیریت اطلاعات بطور جدی احساس می‌شود. سازمان‌ها اطلاعات خود را بصورت کاغذی یا نرم‌افزاری ذخیره می‌کنند و به مرور زمان نیازمند روش‌هایی برای تجمیع و یکپارچه‌سازی خواهند بود. 

مفهوم انتقال اطلاعات در این مرحله مطرح می شود.

شرکت تکرو سیستم با زیرساخت قوی و تیم حرفه‌ای و با سابقه چندین ساله در ارائه نرم‌افزارهای سازمانی و استفاده از انواع پایگاه‌های داده‌ای، ابزار و روش‌های انتقال اطلاعات را بطور جامع دارا می‌باشد و مشتریان محترم با اطمینان می‌توانند از این مرحله عبور کرده و از روش‌های نوین مدیریت اطلاعات استفاده نمایند. 

انتقال اطلاعات در تکروسیستم

ایمپورت اطلاعات 

انتقال اطلاعات قبلی

ورود اطلاعات و محتوا

ورود اطلاعات اولیه

بطور کلی دو حالت مختلف انتقال اطلاعات قابل بررسی است:

ایمپورت اطلاعات (انتقال اطلاعات قبلی): سازمان‌ها به دلایل مختلف از جمله افزایش حجم اطلاعات، نارضایتی از روش‌های مدیریت اطلاعات قبلی، افزایش هزینه‌های نرم‌افزارها و... اقدام به تغییر روش‌های مدیریت اطلاعات می‌کنند. تغییر روش، نیازمند انتقال اطلاعات از سیستم قدیم به جدید می‌باشد و معمولا این مورد جزو نگرانی‌های مدیران سازمان‌ها می‌باشد تا از حذف یا تغییر اطلاعات قبلی جلوگیری نمایند.

با توجه به ساختار کدینگ قدرتمند ، شرکت تکروسیستم قادر است انواع طراحی کدینگ و اسناد موجود در سایر نرم‌افزارهای مالی را با کمترین تغییرات در خود ذخیره نماید. پس از انتقال اطلاعات مشتری به نرم‌افزارهای تکرو، در صورت نیاز به تصحیح و تغییر کدینگ، امکانات متنوعی جهت بهینه سازی و ارتقاء کدینگ دریافتی از نرم افزار قبلی، جهت رسیدن به کدینگ مطلوب و مورد نیاز موجود می‌باشد.

 ورود اطلاعات و محتوا (ورود اطلاعات اولیه): علاوه بر انتقال اطلاعات، سازمان‌ها در ابتدای سیستمی نمودن فعالیت‌های خود نیز نیازمند ورود محتوا و اطلاعات به نرم افزارها می‌باشند.
برای ورود اطلاعات اولیه نیز شرکت تکروسیستم امکانات لازم را فراهم نموده و قابلیت ثبت اطلاعات مشتری را در نرم افزارها دارا می‌باشد. اطلاعات مالی، فروش، تولید و نیروی انسانی خود را با اطمینان و در زمان کوتاه برایتان در نرم‌افزارهایی که خریداری نموده اید ثبت می‌کنیم. اطلاعات در کوتاه‌ترین زمان و با کیفیت بالا و کمترین خطا انتقال یافته و در جریان استفاده قرار می‌گیرد.