مشاوره

در هر زمینه که مساله‌ی انتخاب مطرح باشد، داشتن مشاوره حرفه‌ای کمک مناسبی برای یک انتخاب درست خواهد بود. در حوزه نرم‌افزار هم با حضور نرم‌افزارهای مختلف که توسط شرکت‌های نرم‌افزاری تولید و به بازار عرضه شده است، مشاوره قبل از خرید هر نرم افزار نیاز می‌باشد. مشاوره‌ای حرفه‌ای که نیاز اصلی سازمان شما را شناسایی نماید و راهکار مناسبی ارائه دهد قطعا به بهبود وضع سازمان شما منجر خواهد شد.

 شرکت تکرو سیستم با سابقه بیش از 25 سال در حوزه نرم افزار و داشتن تیم تخصصی قوی می تواند از طریق مشاوره با سازمان شما راهکار مناسب برای رفع نیازها و بهبود وضعیت سازمانتان ارائه نماید.

مشاوره در تکروسیستم

مشاوره با تیم تخصصی

بررسی وضعیت فعلی سازمان

بررسی نیازهای سازمان

انتخاب راهکار مناسب

 مراحل مشاوره: اگر نیاز به ابزار نرم افزاری برای بهبود وضع سازمانتان دارید، مشاوره با تیم تخصصی تکرو سیستم قطعا در انتخاب راه حل مناسب کمکتان خواهد کرد. در جلسه مشاوره وضعیت فعلی سازمان شما و نیازهای شما بررسی می شود و در نهایت راهکاری مناسب برای شما انتخاب می شود.

 جلسات تکمیلی: در صورت نیاز به بررسی تکمیلی‌تر و شناسایی موانع و مشکلات جاری سازمانتان تیم مشاوره تکروسیستم در یک جلسه تحلیل نیاز به بررسی مشکلات و راه‌حل‌های ممکن پرداخته و با یک راهکار عملی به بهبود وضع سازمان شما کمک خواهد کرد.

 راهکارهای نرم‌افزاری: با امکانات نرم‌افزاری موجود در شرکت تکروسیستم از جمله نرم افزار یکپارچه تکرو که یک نرم افزار جامع مالی می‌باشد و سیستم جامع ERP تکرو که بسته یکپارچه و تحت وب می‌باشد و نرم‌افزارهای سفارشی PWA نیازهای سازمان شما بی‌پاسخ نخواهد ماند.

 پس از مشاوره: تیم تکروسیستم شما را در استفاده از نرم‌افزارها تنها نمی‌گذارد و بعد از انتخاب راهکار مناسب همکاری اصلی شما و تیم ما شروع خواهد شد. راهکار انتخاب شده در سازمان شما استقرار می‌یابد و در حین استقرار و استفاده از نرم افزار، آموزش های لازم برای کارکنان سازمانتان ارائه می‌شود. 

شركت تکروسیستم با بهره‌گیری از كادر بسيار مجرب و متخصص در خصوص طراحی نرم‌افزار، در كنار همكاری كارشناسان آموزش دیده و صاحب سابقه و تجربه در زمينه های اجرایی و مديريتی، كادر فنی ممتازی را تشكيل داده كه با جمع تخصص و تجربه، محصولات نرم افزاری اين گروه را به محصولاتی ويژه و ممتاز تبديل كرده است.

از اهداف شركت ما كمك به توسعه كيفی و كمی دانش انفورماتيك در سطح جامعه و ارائه خدمات و مشاوره مهندسی در زمينه نرم افزار، سخت افزار، شبكه، اينترنت و اينترانت به موسسات و سازمان ها می‌باشد. فعالیتهای شرکت مهندسی تکرو سیستم بر پایه سه محور تولید و ارائه راهکارهای نرم افزاری برای صنعت، تولید و بازرگانی، ارائه خدمات پشتیبانی و ارائه خدمات شبکه های پیشرفته می‌باشد.