استقرار

یکی از مهمترین عوامل موفقیت هر نرم افزار در یک سازمان، پیاده‌سازی اصولی و مناسب و منطبق بر نیازهای سازمان و با رعایت انواع قوانین و مقررات کشوری می‌باشد که به آن خدمات استقرار و پیاده سازی نرم افزار گفته می‌شود. این خدمات باعث می‌گردد دانش لازم جهت استفاده از نرم افزار بطور اصولی در سازمان نهادینه شده و نرم افزارهای انتخاب شده به بهترین نحو و متناسب با نیاز سازمان پیاده‌سازی و مستقر شده و مورد بهره‌برداری قرار گیرند.

برای ارائه خدمات استقرار در حوزه‏‌های مختلف نرم‌افزاری از تیم‌‏های متخصص در این حوزه‌ها بصورت مستقل استفاده می‌گردد. استفاده از خدمات تیم‌های استقرار باعث افزایش سرعت راه‌اندازی شده و در آن از تجربه و دانش عملیاتی تیم‌‏های استقرار که  در انواع پروژه‏‌های بزرگ و متوسط کسب شده استفاده می‌گردد و این امر با جلوگیری از سعی و خطای چنــدباره راه‌اندازی نرم‌افزار، سبب پیاده‌سازی بهینه نرم افزارها در سازمان می‌گردد.

شرکت تکرو سیستم از یک تیم قوی و با سابقه استقرار در پروژه های خود استفاده می‌کند و  کارشناسان ما از ابتدای پروژه با کارشناسان سازمان مشتری در ارتباط خواهند بود و با استفاده از  یک روش اجرایی مناسب با ساختار سازمانی مشتری، نرم‌افزارهای خریداری شده را در واحدهای مربوطه در سازمان مشتری استقرار داده و وارد جریان خواهند کرد تا نرم‌افزار به مرحله‌ی بهره برداری برسد و مشتری با رضایت از خدمات ما استفاده نماید.

استقرار در تکروسیستم

تعریف کدینگ حساب‌ها


تعریف چارت سازمانی

پیکربندی محصولات و انبارها

تعیین سطوح دسترسی

تنظیمات سفارشی و بومی‌سازی

ایمپورت گروهی اطلاعات

اقدامات اجرایی در فاز استقرار نرم‌افزار:

 تعریف کدینگ حساب‌ها: تعریف و اعمال کدینگ حساب‌های سازمان

 تعریف چارت سازمانی: تعریف چارت سازمانی و بخش‌های مختلف سازمان 

 پیکربندی محصولات و انبارها: پیکربندی محصولات و انبارهای سازمان

 تعیین سطوح دسترسی: تعیین سطوح دستری برای کاربران مختلف 

 تنظیمات سفارشی و بومی‌سازی: تنظیمات سفارشی (Customize) و بومی‌سازی برنامه طبق نیاز مشتری

 ایمپورت گروهی اطلاعات: ایمپورت گروهی اطلاعات مشتری از سایر پایگاه داده‌ها به نرم‌افزار جدید

همکاری ما با مشتری بعد از استقرار نیز ادامه خواهد داشت و با ارائه آموزش‌های لازم، کاربران نرم‌افزار در سازمان مشتری را همراهی می‌کنیم تا به روش اصولی از نرم افزارهای ما استفاده نمایند. علاوه بر خدمات آموزشی،  تیم پشتیبانی   شرکت تکروسیستم بصورت پیوسته با مشتریان در ارتباط بوده و مشکلات احتمالی  مشتری را حل خواهد نمود.

محصولات نرم‌افزاری

محصولات نرم افزاری که توسط تکروسیستم استقرار داده می‌شوند

محصولات نرم‌افزاری که شرکت تکرو سیستم در صنایع مختلف  تولیدی  و واحدهای  بازرگانی  استقرار می‌دهد در دو گروه نرم‌افزارهای تحت ویندوز و وب می‌باشد. 

اطلاعات کامل هر محصول را می‌توانید از لینک‌های زیر مطالعه نمایید:

سیستم جامع ERP تکرو سیستم

راهکار نرم افزاری یکپارچه تحت وب 

بیشتر بخوانید

سیستم جامع تکرو سیستم

نرم افزار مالی و یکپارچه تحت ویندوز

بیشتر بخوانید