آموزش

آموزش صحیح نقطه آغاز بهره‌وری می‌باشد. داشتن کاربرانی که آموزش صحیح دیده باشند هم به شرکت ما و هم به سازمان مشتری این امکان را می‌دهد که بیشترین بهره‌وری و سود را از سرمایه گذاری خود داشته باشند و شناخت صحیح‌تری از نیازهای خود و چگونگی پاسخ گویی به نیازهایشان را به دست آورند. 

ارتقا سطح دانش کاربران از سیستم ها باعث سرعت‌گیری و آسان شدن روند کار می‌گردد.

در تکروسیستم ، آموزش مهم‌ترین بخش برای استفاده از نرم‌افزار می‌باشد. چون ما بر این باوریم که دانش کاربران ماهر و آموزش دیده مهم‌ترین اصل در استفاده مفید از نرم افزار و وسیله رسیدن به اصل بهره‌وری است.

آموزش در تکروسیستم

آموزش حین استقرار

آموزش کاربران جدید

دوره‌های بازآموزی

آموزش‌های آزاد

فرایند آموزش در شرکت تکروسیستم در 4 مرحله بصورت زیر برنامه‌ریزی شده و در رابطه با نرم‌افزارهای موجود به کار برده می‌شود:

 آموزش حین استقرار
پس از خرید نرم افزار مناسب برای سازمانتان، کارشناسان ما در فاز استقرار استفاده از هر ماژول از نرم‌افزار را به کاربران شما آموزش می‌دهند برای تسلط کامل به سیستم، میزان زمان آموزش بر حسب تعداد کاربران و ماژول‌های خریداری شده قابل برنامه‌ریزی می‌باشد.

 آموزش کاربران جدید
کاربران شرکت بجز آموزش‌های عمومی هنگام استقرار سیستم، بر اساس شرایط قرار داد، می‌توانند در دوره‌های آموزش حضوری در شرکت ما تعلیم دیده و سیستم را به طور کامل و متمرکز بر اساس طرح درسی مشخص و استانداردهای آموزشی ما فرا گیرند. اگر کاربران سیستم شما تغییر کند و یا پس از مدتی استفاده از سیستم، کاربران شما برای استفاده از امکانات جدید نیاز به باز آموزی یک نرم‌افزار داشته باشند، می‌توانید با معرفی کاربران خود و پرداخت هزینه‌ی دوره، امکان یادگیری کامل را برای آنها فراهم آورید.

 دوره‌های بازآموزی
معمولا در برخی از دوره‌های زمانی از جمله پایان سال، انبارگردانی، محاسبه عیدی، ذخیره سنوات و مرخصی به بخش‌های خاصی از سیستم نیاز بیشتری پیدا می‌کنید. در این شرایط می‌توانید با بازآموزی درباره چگونگی کار با این بخش‌ها دوباره آموزش ببینید و همینطور با شرکت در این دوره‌ها از به‌روزرسانی‌های نرم افزار مطلع شوید.

 آموزش‌های آزاد
در این دوره‌های آموزشی، افراد علاقمند، دانشجویان رشته مهندسی صنایع، حسابداری و کاربران سیستم‌های تکروسیستم، می‌توانند از دیگر خدمات ما در آموزش آزاد استفاده نمایند.


برای شروع دوره آموزشی با ما تماس بگیرید.

 آموزش مجازی

با توسعه آموزش‌های غیرحضوری و ارائه محتواهای آموزشی در بستر صفحات مجازی، شرکت تکروسیستم نیز از این فضا استفاد نموده و محتوای آموزشی برای نرم‌افزارهای خود را در این بستر ارائه نموده است و در حال تکمیل و بهبود دائمی محتواهای آموزشی خود می‌باشد.

شما می‌توانید آموزش‌های در حال تکمیل نرم‌افزارهای تکروسیستم را از طریق لینک‌های زیر مطالعه نمایید:

آموزش‌های مجازی نرم‌افزار یکپارچه تکرو

مشاهده آموزش‌ها

آموزش‌های مجازی سیستم جامع ERP تکرو

مشاهده آموزش‌ها